fbpx

INFORMACJE O WYSYŁKACH

 

SPOSÓB I CZAS WYSYŁKI

Zamówienia wysyłamy pod wskazany adres kurierem lub do wybranego paczkomatu (tylko na terenie Polski). Najczęściej zamówienie jest wysyłane wysyłane są najczęściej w ciągu 2 dni roboczych, a czasem dosłownie chwilę po złożeniu zamówienia. Nierzadko zdarza się więc, że otrzymasz towar już na drugi dzień! W gorących okresach pracy kurierów oraz podczas naszych wyjazdów terenowych mogą zdarzyć się opóźnienia, dlatego szacujemy najpóźniejszy czas wysyłki na 4-5 dni roboczych

 

PRZEWOŹNIK

W tej chwili jedynymi formami dostawy są:
kurier InPost (wysyłki do Polski do 15 kg)
paczkomaty InPost (na terenie Polski)
Poczta Polska lub kurier DPD (wysyłki do Europy do 5 kg).
Jeśli chcesz zamówić towar poza granice Europy, napisz do nas, a poszukamy rozwiązania.
WYSYŁKA DO PACZKOMATU GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 500ZŁ

 

OPAKOWANIA

Paczki pakujemy najbardziej oszczędnie i „zero-waste”, jak się da. Najczęściej oznacza to kartony i papier, a także szklane słoiczki i naturalne sznurki. Jeśli chodzi o odczynniki w proszku, wysyłamy je w folii. W trosce o to, by roślinne susze dotarły w nienaruszonym stanie, pakujemy je w specjalistyczne foliowe torebki zgrzewane (do ziół i przypraw).
Twoje produkty mogą być porozdzielane używanymi kartonami i pozawijane w papier z wtórnego obiegu. Mamy nadzieję, że podzielasz naszą troskę o planetę Ziemię.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Zamówienie możesz odebrać także osobiście w siedzibie pracowni, pod adresem: Ruda Jeżewska 23, 90-232 Zadzim (40km od Łodzi). Jeśli chcesz nas odwiedzić, skontaktuj się z wyprzedzeniem, gdyż czasem działamy w terenie.
CONTACT
mailowo: kontakt@dzikiebarwy.com 
telefonicznie: Dawid +48 608 679 889 oraz Ola +48 694 225 508


PŁATNOŚCI

Płatności za zamówienie należy dokonać w ciągu 1 godziny. Po tym czasie produkty wracają do magazynu i należy ponownie zrobić zakupy. Przyjmujemy płatności za pośrednictwem Przelewy24.
Jeśli próbujesz zrobić zamówienie i płatność nie przechodzi (niektóre systemy operacyjne blokują płatności) skontaktuj się z nami – sprawdzimy, co się dzieje. 

 

Back to Top
en_GBEN