fbpx

Właśnie ruszył mój barwny i dziki SKLEP :)

Autor
29 sierpnia 2018

Edycja wpisu:
Artykuł dotyczy pierwszego sklepu pracowni DZIKIE BARWY. W tej chwili nasz sklep ma inny layout oraz jest bezpośrednio na stronie – znajdziesz go w menu 🙂

 

Dzisiaj postanowiłam rozpowszechnić nowinę o sklepie online. Jest widoczny na blogu w menu głównym. Oto link do niego: SKLEP

Możecie tam kupić różne moje wytwory, a także półprodukty do twórczości własnej. Oczywiście, wszystko pod szyldem Dzikie Barwy, a zatem mocno związane z roślinami barwierskimi, naturalnymi włóknami, dawnymi technikami drukarskimi oraz rzemiosłem.
ręcznie farbowane
Pomysł na otwarcie sklepu kiełkował we mnie długo, ale dość opornie. Było dużo „za” i podobne ilości „przeciw”. Przede wszystkim, sprzedawanie nie jest moim celem ani głównym zajęciem. Lubię farbować i prowadzić warsztaty, zgłębiać receptury i wytwarzać piękne tekstylia. Z drugiej jednak strony, pytacie mnie co i rusz o możliwość zakupienia tkaniny, sznurka, muliny, korali, a także roślin i odczynników. Zdecydowałam się więc uwolnić te wszystkie rzeczy i dać Wam możliwość nabycia tego i owego, nie tylko przy okazji spotkania czy wspólnych zajęć. Niech więc wyjdą do Was z szuflad i szafek pracowni różne skarby, które od teraz zobaczycie w sklepie.

Znajdziecie tam materiały do domowego farbowania – na pierwszy ogień kilka gatunków roślin oraz zaprawy, niebawem dołożę kupony tkanin bawełnianych, a także całe pakiety barwierskie dla początkujących. Są też tkaniny i sznurki już przeze mnie barwione, oczywiście roślinami. Możecie je wykorzystywać do czego tylko chcecie, uszyć ciuch, bieżnik, poszewkę… Wkrótce umieszczę tam zestawy niewielkich fragmentów lnu i bawełny o różnorakich gramaturach. W sam raz do haftu, szycia lalek i innych niewielkich form. Dodatki odzieżowe mają swoją kategorię i w niej widać najwięcej szali. W niedalekiej przyszłości pojawią się torby oraz worki ściągane. W dziale biżuteria zobaczycie naszyjniki, bransolety i korale z drewna farbowanego na różne barwy. Planuję niebawem współpracę z twórczą duszyczką z północy Polski, spodziewajcie się unikatowych kolczyków z lnu i bawełny 🙂

A propos współpracy to nie koniec. W kolejnym dziale pojawi się lada dzień pierwsza kolekcja makram barwionych indygo. Projektowałam ją i zrobiłam wspólnie z Anią ze studia Prosta Idea [prostaidea.pl]. O tej współpracy niebawem więcej na facebooku i instagramie, ale już mogę zdradzić, że planujemy kolejne kolekcje i warsztaty.
W sklepie obecnie nie znajduje się wiele produktów, ale fizycznie są one u mnie w pracowni i po prostu czekają  na „wklepanie” i „wklejenie”. Proszę Was o cierpliwość. Wszystko w swoim czasie będzie dla Was widoczne 🙂 Systematycznie nad tym pracuję.

Zachęcam do przewertowania strony „o marce”, gdzie szerzej opisuję, jakimi wartościami kieruję się w pracy. Takie też produkty znajdziecie w sklepie Dzikich Barw: naturalne, ekologiczne, w duchu slow oraz zero-waste, z duszą, lokalne, robione ręcznie i zgodnie z ideą fair trade. Lokalność nie wyklucza jednak współpracy z twórcami z innych szerokości geograficznych, a muszę przyznać, ostatnio wiele łączonych projektów jest na drodze do realizacji. Na razie tak enigmatycznie o tym piszę, ale wierzcie mi – nie mogę się doczekać, by się z Wami podzielić konkretami. Już niebawem!

Tymczasem, zapraszam do sklepu Was i Waszych znajomych!

ADRES SKLEPU

dzikie barwy

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
pl_PLPL