fbpx

 

Każdy zespół tworzą ludzie. Oto my i nasze historie 🙂

 

 

Ola Bystry

Założycielka, instruktorka

Z pasji do roślin i sztuki powołała pracownię Dzikie Barwy, w której realizuje ścieżkę serca. Osoba od artystycznych i merytorycznych treści, całkiem poukładana romantyczka. Konsekwentna i systematyczna, pracuje w myśl zasady „kropla drąży skałę". Tworzy receptury na kolory i wzory, prowadzi warsztaty grupowe i indywidualne, pisze artykuły. Buduje zasoby wiedzy o naturalnych barwnikach w postaci katalogów i próbek. Jest przekonana o harmonizującej mocy bliskości z przyrodą i ręcznego tworzenia dzieł. Z własnego doświadczenia i obserwacji innych wie, że piękno zmienia świat na lepsze, dlatego z poczuciem misji wprowadza je pod strzechy. Po pracy lubi zanurzać się w morzach i jeziorach, kocha tańczyć. 

 

Dawid Bystry

Współtwórca, opiekun

Dobry duch zespołu, wizjoner, człowiek od umiejętności miękkich, baczny obserwator. Z łatwością przychodzi mu szukanie rozwiązań w ramach tego, czym w danej sytuacji dysponuje. Dba o to, aby uczestnicy spotkań czuli się swobodnie i komfortowo. Organizuje przestrzeń (dosłownie i w przenośni), w której mogą rozwijać skrzydła inni, ale także i on sam. Zawsze chętny do podejmowania wyzwań, postanowił zaangażować się w rozwój pracowni i wraz z założycielką kształtuje kierunek rozwoju Dzikich Barw. Czuwa nad sprawami organizacyjno-technicznymi. Obsługuje sklep internetowy oraz jest odpowiedzialny za relacje biznesowe. Według niego najlepszym sposobem realizacji siebie jest służba innym. Prywatnie lubi pokazywać świat córce oraz podglądać przyrodę.

 

Ania Bednarek-Reszka

Instruktorka

Botanik, hortiterapeutka, edukatorka przyrodnicza, z zamiłowania ogrodnik. Osoba, która nigdy się nie nudzi, a gdy się już zmęczy to najlepiej odpoczywa wśród roślin. Zapalony ogrodnik, który wprowadzi do siedliskowego ogródka trochę surowców barwierskich, opowie o ich uprawie, zbiorze i sposobie suszenia. W Dzikich Barwach prowadzi warsztaty grupowe i rozwija na blogu tematykę botaniczną. Wciąż poszukuje idealnego złożenia tkaniny w technice shibori i eksperymentuje z drukiem botanicznym. Zazwyczaj działa intuicyjnie i nieszablonowo. Doświadczenie w edukacji zdobywała na studiach i w pracy w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym.

Back to Top
pl_PLPL