fbpx

Terminy zimowych warsztatów naturalnego farbowania tkanin.

warsztaty rośliny barwierskie
Autor
11 stycznia 2019

Zaczął się Nowy Rok, a wraz z nim świeże pomysły, nowa energia i planowanie. Na początek, dziękuję Wam za miniony rok  Nie sposób podsumować w kilku zdaniach wszystkiego, co się działo. A działo się sporo! To w 2018 roku ruszył blog Dzikie Barwy, dopełnienie warsztatów, a także otworzył się dla Was sklep z roślinnymi i naturalnie barwionymi produktami  
Najbardziej jednak pozostają w pamięci wspólne chwile na warsztatach – było ich ponad 20! Spotykaliśmy się grupowo i na indywidualnych kursach w Łodzi, Warszawie, Krakowie, Rzepniku, Potoczku, Kielcach, Złotowie, Szadku, Wrocławiu, Szczecinie… To był twórczy i inspirujący czas blisko ludzi, przyrody i sztuki ?

W tym roku też planuję wiele zajęć i spotkań z Wami. Na początek postanowiłam nadrobić zaległości u źródła, dlatego poprowadzę dwa warsztaty w Łodzi, w mojej pracowni. Serdecznie Was zapraszam, na pierwszy termin miejsca rozeszły się wyjątkowo szybko, na drugi jeszcze kilka zostało.

Oczywiście będą też warsztaty wiosenne i letnie, szczególnie czekam na weekendowe spotkania w plenerze. Zobaczymy, gdzie w tym roku nas wywieje… Terminów jeszcze nie ma, ale pewnie pojawią się niebawem. Tymczasem, zapraszam na zajęcia opisane poniżej 🙂

 

STYCZEŃ

26.01.2019, Łódź  – Warsztaty naturalnego barwienia tkanin
Serdecznie zapraszam do Łodzi na intensywny kurs – warsztaty naturalnego farbowania tkanin za pomocą roślin barwierskich. Na zajęciach szczegółowo przejdziemy wspólnie przez cały proces farbowania ?
Łódź, ul. Źródłowa 47, lokal 108, godziny: 10:00 – 14:30

Więcej informacji: tutaj

 

LUTY

2.02.2019, Łódź  – Warsztaty naturalnego barwienia tkanin 2.
To powtórka warsztatów styczniowych, na które miejsca rozeszły się jak świeże bułeczki ? Czeka nas intensywny kurs – warsztaty naturalnego farbowania tkanin za pomocą roślin barwierskich. Na zajęciach szczegółowo przejdziemy wspólnie przez cały proces farbowania ?
Łódź, ul. Źródłowa 47, lokal 108, godziny: 10:00 – 14:30

Więcej informacji: tutaj


16.02.2019, Białystok  –  Naturalne farbowanie tkanin.

Dzikie Barwy pierwszy raz w Białymstoku! W twórczej przestrzeni MANUwarsztat (link) poprowadzę zajęcia o tkaninach, roślinach, naturalnym farbowaniu i technice druku shibori. Będą cztery rośliny i bogata paleta barw, tkaniny i torby bawełniane, wiele przykładów, książki, próbniki, opowieści…
Białystok, ul. Gródecka 1A, godziny: 13:00 – 17:00

Zapisy: Ania Paszkiewicz-Trojniel
tel.505 927 867
e-mail :manuwarsztat@gmail.com

Więcej informacji na stronie fb: tutaj

 

MARZEC

9.03.2019, Łódź  –  Roślinna makrama
Razem z Anią z Prosta Idea planujemy kolejny wspólny warsztat, na którym nauczycie się pleść/wiązać makramę, a także naturalnie farbować sznurki, korale i inne włókna. Oczywiście roślinami!

Warsztaty odbędą się w Łodzi, wszystkie szczegóły dotyczące zapisów wkrótce ?

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
pl_PLPL